W Dolinie MuminkówW Dolinie Muminków
 • New
   Pan Patyk
   Pan Patyk
   Pan Patyk
   Pan Patyk
   Pan Patyk

   Pan Patyk

   £9.50
   Tax Included
   In Stock

   Pan Patyk

   Autor: Julia Donaldson

   Tłumacz: Joanna Wajs

   Zobacz również: Czytam po polsku

   Quantity :
   Hurry Up Only 1 Items left items
   Pinterest
   Close
     Free delivery

   over £60 (UK), 100 Euro (EU)

     Same day dispatch from UK

   (order by 12pm)

    

   Shipping to USA and Canada from £16.

   Wspaniała i zaskakująca historia dla najmłodszych autorstwa Julii Donaldson.

   Gwiazdka to ważny okres dla wielu ludzi i ich rodzin. Pan Patyk również tak uważa i wyczekuje tego czasu, ponieważ zamierza go fantastycznie spędzić. Niespodziewanie jednak spotyka go coś, co może mu pokrzyżować plany i oddalić go od bliskich.

   Pan Patyk lubi swój las. I ma ku temu dobre powody. To w nim żyje i mieszka wraz ze swoją rodziną - uroczą małżonką Panią Patykową oraz trójką cudownych dzieci, patycząt. Okolica, w której znajduje się ich dziupla, jest piękna. Pan Patyk uwielbia spacery i otaczający go oraz jego rodzinę spokój. Pewnego pięknego poranka chce rozprostować i rozruszać swoje gałązki. Nie podejrzewa zbliżającego się niebezpieczeństwa i zostaje porwany! To prawdziwa tragedia. Rodzina Pana Patyka na pewno bardzo się zmartwi, kiedy się o tym dowie. A Gwiazdka jest tuż, tuż.

   Niestety, nie wygląda na to, żeby bohater miał szansę się uwolnić. Co prawda został porzucony przez pierwszego porywacza, lecz został zabrany przez kolejnego. Nadzieja na ucieczkę znacznie się zmniejszyła. Za to w dziupli tęskni za nim rodzina. Pani Patykowa zastanawia się nad losem swojego męża. Małe patyczki płaczą i martwią się, że spędzą Gwiazdkę bez taty. Czy Pan Patyk zdoła uciec i sprawi prezent swojej ukochanej rodzinie, pojawiając się w dziupli?

   Julia Donaldson - angielska pisarka, dramatopisarka i performerka. Popularność przyniosły jej książki dla dzieci. Do najbardziej znanych tytułów autorki należy seria o przygodach Gruffalo, "Ćmony i Smeśki" oraz "Miejsce na miotle".

   Piękne obrazki "Pan Patyk" zawdzięcza utalentowanemu niemieckiemu ilustratorowi i animatorowi - jest nim Axel Scheffler. Współpracuje ON z wieloma autorami książek dla dzieci. Wśród nich są: Julia Donaldson, Jon Blake, Paul Shipton, David Henry Wilson czy Uwe Timm.

   9788310135612
   1 Item

   Data sheet

   Author
   Julia Donaldson
   Cover
   Hardback
   Number of pages

   Specific References

   You might also like

   Prev
   Next

   Reviews Reviews (0)

   Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
   Pan Patyk

   Pan Patyk

   £9.50
   Tax Included