Scalea
 • New
£8.75
   Przedwiośnie
   Przedwiośnie
   Przedwiośnie
   Przedwiośnie
   Przedwiośnie

   Przedwiośnie

   £7.00
   Tax Included
   Out-of-Stock

   Young adult fiction

   Quantity :
   No Product available
   Pinterest
   Close
     Free delivery

   over £60 (UK), 100 Euro (EU)

     Same day dispatch from UK

   (order by 12pm)

    

   Shipping to USA and Canada from £16.

   Young adult fiction, classic Polish novel

   Przedwiośnie w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

   Stefan Żeromski to twórca znany z umiejętności wnikliwej i krytycznej analizy realiów społecznych i problemów dotykających rzeczywistości opisywanej w jego utworach. Przedstawiamy Przedwiośnie - jedną z jego najbardziej znanych powieści, w której autor kreśli obrazy rewolucyjnej i porewolucyjnej Rosji oraz Polski w pierwszych latach po odzyskaniu niepodległości.

   Na tle zmagań Europy z bolszewizmem i walki skrajnych orientacji politycznych w Polsce tuż po odzyskaniu niepodległości młody bohater, Cezary Baryka, poszukuje drogi do samookreślenia, przeżywa pierwsze doświadczenia miłosne i staje wobec wielu trudnych sytuacji, które zadecydują o tym, jakim człowiekiem się stanie.

   Teraz powieść dostępna w serii Kolorowa Klasyka - w estetycznej, stonowanej oprawie graficznej, ze wspaniałymi realistycznymi ilustracjami znanego grafika Wojtka Świerdzewskiego. Wydanie w twardej oprawie jest szczególnie trwałe i wytrzymałe.

   Twarda oprawa, 248 stron, 18cm x25cm

   Greg
   9788375178715

   Data sheet

   Author
   Żeromski S.
   Cover
   Hardback
   Number of pages

   Specific References

   Reviews Reviews (0)

   Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
   Przedwiośnie

   Przedwiośnie

   £7.00
   Tax Included