Chcę być kimś, cz. 1
   Chcę być kimś, cz. 1

   Chcę być kimś, cz. 1

   £11.25
   Tax Included
   In Stock

   Chcę być kimś, cz. 1

   Autor: Michał Zawadka

   Quantity :
   Hurry Up Only 10 Items left items
   Pinterest
   Close
     Free delivery

   over £60 (UK), 100 Euro (EU)

     Same day dispatch from UK

   (order by 12pm)

    

   Shipping to USA and Canada from £16.

   "Chcę być kimś!"

   czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone" to jedyna seria polskich książek dla młodzieży z zakresu rozwoju osobistego.

   Publikacja swoją treścią pyta,

   odpowiada, prowokuje do myślenia i działania. Rozwiązuje problemy, kiedy trzeba daje przysłowiowego "kopa" i zmienia sposób podejścia do życia, by po przeczytaniu młody człowiek zrozumiał siebie i raz na zawsze zapamiętał, że jest wyjątkowy i ma prawo odnieść sukces! Oczywiście przy swoim zaangażowaniu? :)

   "Chcę być kimś" to nie tylko książka, to sposób myślenia i życia. Dzięki niej czytelnicy zbudują wiarę w siebie i zainspirują się do działania. To "miejsce", w którym młodzi ludzie, zamiast usłyszeć paplanie, że są do "bani" i że do niczego się nie nadają, dowiedzą się, jak wiele znaczą i jak dużo są w stanie zdziałać. Poznają narzędzia, dzięki którym nauczą się wyznaczać i zdobywać cele oraz zarządzać czasem i pieniędzmi. Autor wskazuje, jak budować wartościowe relacje i podejmować odpowiednie decyzje. Czytelnicy poznają techniki sztuki przemawiania, zagłębią się w sztukę myślenia i zmierzą się z barierami, które hamują ich w życiu. Michał Zawadka docenia indywidualność każdego odbiorcy, pokazuje wagę proaktywności i samodyscypliny.

   Cała seria zawiera 16 obszarów budowania osobowości.

   Część pierwsza ?Chcę być kimś?#1 to:

   KIM JESTEM

   WIARA W SIEBIE

   SAMODYSCYPLINA

   INDYWIDUALNOŚĆ

   Książka powstała w oparciu o motywacyjne spotkania autora z ponad 5 000 nastolatków w całej Polsce. Publikacja jest jednocześnie doskonałym narzędziem dla nauczycieli i rodziców, ułatwiającym komunikację i ukazującym rozwój osobisty młodzieży.

   9788393506576
   10 Items

   Data sheet

   Author
   Cover
   Paperback

   Specific References

   You might also like

   Prev
   Next

   Reviews Reviews (0)

   Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
   Chcę być kimś, cz. 1

   Chcę być kimś, cz. 1

   £11.25
   Tax Included