Księga urwisów
   Księga urwisów
   Księga urwisów
   Księga urwisów

   Księga urwisów

   £6.25
   Tax Included
   In Stock

   Księga urwisów

   Edmund Niziurski

   Zobacz również: Literatura młodzieżowa

   Quantity :
   Hurry Up Only 3 Items left items
   Pinterest
   Close
     Free delivery

   over £60 (UK), 100 Euro (EU)

     Same day dispatch from UK

   (order by 12pm)

    

   Shipping to USA and Canada from £16.

   Księga urwisów 

   Wydanie Księgi urwisów kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Książka zawiera pełen tekst lektury. Na końcu książki zamieszczono opracowanie, w którym znajduje się bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera ponadto plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

   Chłopcy z Wilczkowa nudzą się i pragną przeżywać przygody jak z filmów.

   Marzą o tym, by w ich miasteczku miały miejsce jakieś tajemnicze wydarzenia... Marzenia się spełniają i siedmiu urwisów ma okazję zastania bohaterami.

   Ale wtedy okazuje się, że szpiega nie łapie się tak łatwo i przyjemnie jak w filmach, a śledzenie go może być śmiertelnie niebezpieczne! Przy okazji wychodzi na jaw także zaskakująca prawda o szkolnym woźnym, a szóstoklasiści stają się mistrzami matematyki... Tajemnice, niespodzianki i niebezpieczeństwa mnożą się na potęgę!

   Przedstawiamy lekturowe wydanie jednej z najpopularniejszych powieści Edmunda Niziurskiego.

   Starannie przygotowane i dopracowane pod względem merytorycznym opracowanie ułatwi pracę na lekcjach języka polskiego, a piękne czarno-białe ilustracje dodatkowo uprzyjemnią lekturę. Twarda oprawa sprawia, że książka jest trwała i efektownie się prezentuje, może więc z powodzeniem być prezentem lub nagrodą szkolną.

   Greg
   9788375175011
   3 Items

   Data sheet

   Cover
   Hardback

   Specific References

   You might also like

   Prev
   Next

   Reviews Reviews (0)

   Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
   Księga urwisów

   Księga urwisów

   £6.25
   Tax Included