Ogródek Ani
  • Ogródek Ani
  • Ogródek Ani
  • Ogródek Ani
  • Ogródek Ani
  • Ogródek Ani
  • Ogródek Ani
Anna's Garden
£8.00
VAT included

Anna's Garden. Anna Herman

Quantity
In Stock

Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
4,50/5 - 6 reviews

View ratings
0 1 2 3 4 3
0 1 2 3 0 3
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Add Review View Reviews View Reviews
Pinterest
 

Free delivery over £50 (UK), £60 (EU)

 

Possible next day delivery in UK

 

Postage to USA & Australia

'Anna's Garden' is a magical place where nature, vibrant with life, awakens curiosity and teaches sensitivity to beauty. Short, lyrical poems bring children closer to the truth of life, offering wisdom and knowledge. 

Beautifully 'painted' characters. Witty, wise stories that teach children critical thinking... 

The child's world, with questions ceaselessly asked, filled with uncertainty, needs some sort of signposts. The stories in Anna's Garden depict various life situations in a charming, subtle and vivid way, and offer solutions. Unexpected twists in the stories restore faith in goodness. 

Anna Hermann
9781789264692
5 Items

Related articles on blog

No related articles on blog

Reviews Reviews (6)

Based on 6 reviews - 0 1 2 3 4 4,50/5
Filter:
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5
0 of 0 people found the following review helpful

Jak wiele polskich rodzin, mieszkamy w Australii I wychowujac nasze dzieci probujemy im przekazac polska kulture, jezyk i tradycje. Dwujezyczne ksiazki dla dzieci, takie jak Odrodek Ani, sa dla nas prawdziwym skarbem. Czytamy je cala rodzina, w obu jezykach, rozmawiamy o nich po polsku, razem dziecmi odkrywamy znaczenie slow I uruchamiamy poklady rodzinnej wyobrazni. Absolutnie fantastyczna ksiazeczka. Goraco polecamy dla wszystkich Polskich rodzin mieszkajacych w Polsce, ktorzy moga jej uzyc do nauki dzieci angielskiego, I dla Polakow mieszkajacych za granica, zeby uczyc dzieci piekna polskiej mowy. Dziekujemy Aniu I pozdrawiamy slonecznie z Australii!!!


0 1 2 3 4
(4/5
0 of 0 people found the following review helpful

Wzruszające i mądre bajki dla dzieci w każdym wieku ,także tych całkiem dorosłych, uczące i przypominające jakie wartości liczą się w naszym życiu. Polecam nie tylko ze względu na humor , ale też ze względu na język , za pomocą którego autorka unika tanich rymów i uczy czytania , czy też zabawy słowem ze zrozumieniem. Super książeczka dla małych i dużych!????????????


0 1 2 3 4
(5/5
0 of 0 people found the following review helpful

Bajki na niepewny czas.
Gdy wszystko się wokół zmienia,
Pędzi mówią ze jest płynne i niepewne
I niewiadoma czego się trzymać
Warto się zatrzymać
Weź syna ,córkę lub wnuka iprzeczytajcie razem krótkie
Bajki pani Ani .Porozmawiaj o życiu
z dziećmi co w nim jest istotne i dlaczego .Naprawdę warto przystanąć. Bajki pani Ani pomogą ci w tym .0 1 2 3 4
(5/5
0 of 0 people found the following review helpful

Kapitalna ksiazka dla czytelnika w kazdym wieku.Pozwala wrocic do okresu dziecinstwa i zatrzymac sie w swiecie fantazji.Bajki p.Ani przywracaja wzrok,pozwalaja poczuc sie wartosciowym czlowiekiem albowiem w jej kreowanym swiecie dobro zawsze zwycieza.Pani Ania porusza w nich bardzo wrazliwa sfere ludzkiego charakteru.Pokazuje walke dobra ze zlem,dotyka tkliwych miejsc naszego umyslu bez fizycznego bolu jednoczesnie rozszerzajac horyzonty ludzkich zakamarkow.Uczula takze czytelnika na piekno swiata.


0 1 2 3 4
(4/5
0 of 0 people found the following review helpful

Ksiażka nie tylko dla dzieci. Pisane rymem wiersze dobrze czyta się zarówno po polsku, jak i po angielsku, a co ciekawe, rymy zachowano także w doskonałym tłumaczeniu angielskim. Bohaterami tych krótkich opowiastek są najczęściej zwierzęta doświadczające różnych perypetii. Delikatna w swej naturze narracja opisuje świat i różne przebywające w nim postacie w nienachalny, obrazowy, często dowcipny sposób. Nic nie jest jednoznaczne, ale wszystko przepełnione znaczeniem. Tak więc świat przedstawiony w tej książce sprawia, że czytający kieruje oko swego umysłu ku wnętrzu. Choć wiersze te wcale nie są trudne, dotykają, w istocie, najgłębszych problemów życia. Delikatne monochromatyczne ilustracje, zrobione przez autorkę, doskonale współgrają z tekstami. Książka jest zdecydowanie warta polecenia, nie tylko dlatego, że jest w swej naturze unikalna, ale także dlatego, że wydaje się dawać opór powszechnemu trendowi komercjalizującemu wszystko w świecie i sam świat.

Roch Urbański