Scalea
 • New
£8.75
 • New
  Słowa wdzięczności. Z zachwytu nad życiem
  Słowa wdzięczności. Z zachwytu nad życiem
  Słowa wdzięczności. Z zachwytu nad życiem

  Słowa wdzięczności. Z zachwytu nad życiem

  £12.00
  Tax Included
  In Stock

  Słowa wdzięczności

  Z zachwytu nad życiem

  Autor: Anna H. Niemczynow

  Zobacz również: Poradniki

  Quantity :
  Hurry Up Only 2 Items left items
  Pinterest
  Close
    Free delivery

  over £60 (UK), 100 Euro (EU)

    Same day dispatch from UK

  (order by 12pm)

   

  Shipping to USA and Canada from £16.

  W książce "Słowa wdzięczności. Z zachwytu nad życiem", autorstwa Anny H. Niemczynow, czytelnicy mają okazję zanurzyć się w inspirującej podróży ku uzdrowieniu, zaczynając od doświadczeń anoreksji, bulimii, przemocy słownej, cielesnej, aż po bolesny rozwód.

  Tytuł ten kusi refleksją nad pytaniem: czy istnieje możliwość odczuwania wdzięczności pomimo życiowych trudności?

  Anna H. Niemczynow, poprzez swoje doświadczenia, udowadnia, że takie uczucie jest możliwe i wręcz zbawienne. Książka stawia tezę, że kluczem do uzdrowienia relacji z samym sobą jest skoncentrowanie uwagi na pozornie małych rzeczach, takich jak chwila spędzona przy filiżance kawy. Wskazuje, że prawdziwe zachwycenie wielkimi rzeczami może wyniknąć tylko z radości czerpanej z drobnych przyjemności. Autorka sugeruje, że kluczem do zmiany jest odkrycie wdzięczności nawet w najmniejszych aspektach życia. Nie można osiągnąć pełni bez względu na inne, większe wydarzenia, jeśli nie nauczymy się doceniać drobnych radości. Książka wskazuje na konieczność osobistego zaangażowania w proces uzdrowienia, zamiast zrzucać odpowiedzialność za swoje problemy na innych.

  Wartościowe przesłanie, jakie niesie ze sobą pozycja "Słowa wdzięczności", to zachęta do oczyszczenia się z oczekiwań wobec innych oraz uwolnienie się od zbędnego stresu. Książka sugeruje, że praktykowanie wdzięczności może całkowicie zmienić sposób, w jaki postrzegamy otaczający nas świat. Zatem, bez obaw i z otwartym sercem, warto podjąć się tej inspirującej podróży ku wdzięczności, ponieważ, jak mówi autorka, mamy niewiele do stracenia, a wiele do zyskania.

  O autorce

  Anna H. Niemczynow, urodzona w 1982 roku, to ceniona polska pisarka, która zadebiutowała w 2017 roku powieścią zatytułowaną "W maratonie życia". Szybko zdobyła uznanie czytelników dzięki kolejnym publikacjom, takim jak "Jej portret", "Którędy do raju", "Ciche cuda" i "Uśpione namiętności".

  Luna
  9788367996327
  2 Items

  Data sheet

  Cover
  Paperback
  Number of pages

  Specific References

  You might also like

  Prev
  Next

  Reviews Reviews (0)

  Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
  Słowa wdzięczności. Z zachwytu nad życiem

  Słowa wdzięczności. Z zachwytu nad życiem

  £12.00
  Tax Included