Księgarnia CzytamiMowiePoPolsku.com współpracuje z różnymi organizacjami, które tak jak my promują naukę języka polskiego poza granicami Polski. 

Zapraszamy do współpracy organizacje, które tak jak my pomagają rodzicom dzieci dwujęzycznych, promują dwujęzyczność lub mają na celu pomoc Polakom za granicą: biuro@perfektsolutions.eu.

Nasi partnerzy: 

Bilingual house logo

Bilingual House to portal, który promuje duwujęzyczność oraz oferuje wsparcie dla rodzin dwujęzycznych poprzez szkolenia i indywidualne konsultacje. Autorką strony internetowej i popularnego bloga jest Aneta Nott-Bower, która jest logopedą specjalizującą się w temacie dwujęzyczności. Prywatnie żona Anglika włoskiego pochodzenia i matka dwójki dzieci, które wychowuje dwujęzycznie. Pionierka logopedii online, proponuje nowoczesne konsultacje i zajęcia przez Skype.

Free Mind of Child

Free Mind of Child to portal, który gromadzi materiały i pomoce dla rodziców, dzieci i wszystkich, którzy dbają o rozwój osobisty. Jego autorką jest Anna M. Piaseczna, pedagog, terapeuta, trener, edukator, a także autorka popularnych szkoleń dla dzieci i dla rodziców. Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży, warsztaty dla rodziców i nauczycieli w Europie oraz tworzy materiały terapeutyczne i edukacyjne. Zajmuje się nowoczesną edukacją,intelektualnym rozwojem dzieci oraz kształtowaniem umysłu dziecka od najmłodszych lat. Współpracuje również z organizatorami Międzynarodowych Targów Edukacyjnych podczas których wypowiada się na temat neurodydaktyki. 

                                                                            

“Bliżej polskiej sobotniej szkoły’’ to portal, który powstał z myślą o nauczycielach polonijnych na obczyźnie. Celem jest przede wszystkim wspieranie nauczycieli polonijnych i dawanie im przestrzeni do dzielenia się doświadczeniami. 

Autorką bloga jest Daria Wilkinson, nauczyciel polonijny z siedmioletnim stażem. 

Wicedyrektor w Polskiej Szkole Przedmiotów Ojczystych im. Heleny Modrzejewskiej w Londynie. Ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Pochodzi z pięknych okolic Kaszub. Pomysłodawczyni i koordynatorka międzynarodowego projektu ,,Post-kartki’’, w którym wzięło udział 8 różnych państw. Autorka kalendarza ,,Jestem nauczycielką polonijną. A Ty jaką masz supermoc?’’ przeznaczonego dla nauczycieli pracujących w szkołach sobotnich. Prywatnie, szczęśliwa żona, mama rocznej Mii. Będąc mamą, mocno wierzy w to, że warto zajmować się w życiu tym, co się naprawdę kocha.