Oferta


Wszystko zaczęło się w roku 2011 od nawiązania współpracy z wydawnictwem Wisdom Publishers Co., które na terenie USA, oferuje podręczniki dla szkół sobotnich autorstwa Małgorzaty Pawlusiewicz. 
Początkowo, seria podręczników od przedszkola do kl. VI była oferowana i sprzedawana bezpośrednio do szkół sobotnich na terenie UK.

Dzięki otwarciu sklepu internetowego, podręczniki zostały udostępnione klientom indywidualnym. Nasza oferta została rozszerzona o książki do języka polskiego do gimnazjum oraz podręczniki do historii, geografii i religii. Oferowane przez nas podręczniki, zostały napisane specjalnie na użytek szkół sobotnich oraz z myślą o dzieciach uczących się poza granicami Polski. 

Oprócz podręczników oferujemy również książki wspomagające naukę języka polskiego.

Atutem naszej wąskiem specjalizacji jest skupienie się na właściwym doborze podręczników i książek, które pomogą dzieciom polonijnym, w sposób łatwy i przyjemny uczyć się ojczystego języka ich rodziców oraz zapoznawać się historią, geografią i kulturą Polski.

Oferowane przez nas podręczniki już znalazły uznanie wśród rodziców i nauczycieli. Wykorzystywane są obecnie w wielu szkołach polonijnych w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Francji, Danii, USA i Australii. Opierając się na ich opinii, wciąż wzbogacamy naszą ofertę.

Pełną ofertę oraz szczegółowe informacje na temat sprzedawanych przez nas książek możecie Państwo znaleźć w Księgarni.