Harmonia

Opinie o sklepie

Brak opinii

Metoda Dobrego Startu-Od słowa do zdania, od zdania do tekstu. Zestaw z płytą CD Zobacz większe

Metoda Dobrego Startu-Od słowa do zdania, od zdania do tekstu. Zestaw z płytą CD

Nowy produkt

Metoda Dobrego Startu-Od słowa do zdania, od zdania do tekstu.

Książeczki tematyczne i zestaw pomocy.

Zestaw z płytą CD

Więcej szczegółów

£11.40 brutto

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  METODA DOBREGO STARTU – OD SŁOWA DO ZDANIA, OD ZDANIA DO TEKSTU – Wspomaganie rozwoju dzieci, zwłaszcza z wadą mowy i słuchu

  Jest to program Metody Dobrego Startu dostosowany do potrzeb dzieci z wadą słuchu i mowy. Może być także wykorzystywany podczas zajęć z małymi dziećmi rozwijającymi się prawidłowo.

  Publikacja składa się z podręcznika, teczki oraz płyty CD.
  W podręczniku znajduje się rozdział poświęcony dzieciom z wadą słuchu i ich specjalnym potrzebom edukacyjnym, charakterystyka Metody Dobrego Startu i jej zastosowania w pracy z tymi dziećmi, a także dokładny opis programu Od słowa do zdania, od zdania do tekstu i zajęć, na których jest on stosowany. Oprócz tego w książce zamieszczono trzy przykładowe scenariusze zajęć oraz propozycje zabaw i ćwiczeń.


  W teczce znajdują się książeczki tematyczne, ilustracje, wzory wspomagające prawidłową wymowę wierszyków, zdań i wyrazów, wyrazy do wycinania oraz kartonowe kukiełki.

  Książeczki tematyczne (o zwierzętach hodowlanych, owocach, warzywach, ubraniach oraz Bożym Narodzeniu) zawierają ćwiczenia wykorzystujące Metodę Dobrego Startu. Są one opracowane w taki sposób, aby dzieci z radością je wykonywały. Oprócz zadań, w których opracowują i utrwalają materiał językowy, w książeczkach znajdują się również polecenia łatwiejsze i przyjemniejsze, np. kolorowanie ilustracji, poznawanie świata poprzez własne doświadczenia.

  Na płycie znajdują się odgłosy zwierząt potrzebne do wykonania niektórych ćwiczeń z książeczek tematycznych oraz czytane przez lektora opowieści dziadka Leona – jednego z bohaterów książeczek, a także wierszyki i rymowanki.

  „Istotnym walorem książki jest fakt, że zawarty tam program Od słowa do zdania, od zdania do tekstu został już empirycznie sprawdzony i potwierdzona jego przydatność przez realizującego go nauczyciela (...). Autorki prezentują wiele dobrych, a nawet świetnych ćwiczeń zarówno mono-, jaki i polisensorycznych, pomocnych do kształcenia dłuższych wypowiedzi dzieci. Cieszy podkreślana elastyczność programu, możliwość modyfikacji, uzupełnień w trakcie pracy, co może wyzwalać inwencję osoby prowadzącej ćwiczenia i aktywizację samych dzieci”.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Metoda Dobrego Startu-Od słowa do zdania, od zdania do tekstu. Zestaw z płytą CD

Metoda Dobrego Startu-Od słowa do zdania, od zdania do tekstu. Zestaw z płytą CD

Metoda Dobrego Startu-Od słowa do zdania, od zdania do tekstu.

Książeczki tematyczne i zestaw pomocy.

Zestaw z płytą CD

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 książek tego samego wydawnictwa:

Najczęściej kupowane

Promocje

Nowe książki

PayPal