W Dolinie MuminkówW Dolinie Muminków
 • New
   Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku
   Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku
   Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku

   Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku

   £15.25
   Tax Included
   In Stock

   Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku

   Autor: Kobi Yamada

   Zobacz również: Ksiązki o uczuciach

   Quantity :
   Hurry Up Only 4 Items left items
   Pinterest
   Close
     Free delivery

   over £60 (UK), 100 Euro (EU)

     Same day dispatch from UK

   (order by 12pm)

    

   Shipping to USA and Canada from £16.

   Zaczarowany spektakl słów i obrazów, który poruszy struny podświadomości każdego, bez względu na wiek.

   Każdy detal wplecionym w książkę jest symbolem pokazującym drogę rozwoju bohaterki. Każda ilustracja to osobna historia - o miłości, przyjaźni, współczuciu, wierze w siebie, przygodzie. Autorzy w piękny sposób wyrażają wartości, które każdy dorosły chce, by ich dziecko przyjęło, jednocześnie nie zapominając o docenieniu wrażliwości dziecka. Bohaterka potyka się, pozwala sobie na łzy i popełnia błędy, tak jak każdy z nas. Ciepło, magia i czułość wylewają się z każdej strony książki, jednak to nie magnetyzm, lecz głębia i mądrość budującego przesłania czyni książkę niepowtarzalną. Książka opisuje pełne fantazji przygody dziewczynki, która ma odwagę, aby wcielać w życie swoje pomysły. Wznosi misterne budowle, przemierza morze, tworzy gwiazdy, uwalnia motyle - i to jest tylko początek.

   Wielokrotnie nagradzany bestseller numer 1. Książka sygnowana znakiem Therapy Artworks™ – wizualna uczta dla oka, której ciepły ton otula duszę, wzmacnia poczucie sprawczości, zachęca do odkrywania w sobie siły, a liryczna, pełna pytań narracja, otwiera umysł na nowe możliwości. Wydanie w wersji DeLuxe - duży format, najwyższej jakości materiały i szlachetne wykończenia. Doskonała na prezent, który ma wprawić obdarowanego w totalny zachwyt i sprawić, że poczuje się wyjątkowy. „Może” pokazuje, że jesteśmy tu po to, aby wykorzystać nasze talenty, myśli, marzenia, by dać światu coś niepowtarzalnego.

   Nagrody:

   - Finalista Foreword Reviews Indies (2019)

   - Nagroda Nautilus (2019)

   - Nagroda magazynu „Stern” dla najpiękniejszej książki (2019)

   - Nagroda na Międzynarodowej Wystawie Ilustracji 3x3 (2020)

   „Potrzebujesz tej książki niezależnie od tego, czy jesteś młody, czy stary, czy przeczytasz ją dzieciom, czy sam. Potrzebujesz jej, jeżeli czujesz się zagubiony, szukasz wsparcia albo po prostu lubisz czuć się dobrze.”

   The Children’s Book Library

   "To jedna z najbardziej budujących książek dla dzieci, jaką kiedykolwiek czytałam. Pokazuje najmłodszym, że naprawdę są ważni. To książka o misji i możliwościach, z odrobiną magii i realizmu. To książka, którą powinno przeczytać każde dziecko."

   Michelle Poler, Hello-Fears

   "Radość i wdzięczność, jaką Yamada ma w sobie w stosunku do życia, połączone z głęboką miłością do natury ilustratorki Barouch, pozwoliły im na stworzenie przepięknej książki, która bezsprzecznie znajdzie fanów wśród czytelników w każdym wieku."

   Bianca Schulze, The Children’s Book Review

   "Może” to jest właśnie odpowiedź na twoje poszukiwania książki, którą będziesz cieszyć się przez lata - jest nie tylko przepiękna, ale także docenia wrażliwość i umiejętności dzieci."

   Clarissa Schweider, Book Nerd Mommy

   "Idealna do czytania dziecku przed snem bądź jako prezent dla młodych rodziców. Może być także świetnym punktem wyjścia do dyskusji o współczuciu i życzliwości z dziećmi w szkole podstawowej. („Może pomożesz innym dostrzec piękno w każdym dniu?”, „Może staniesz się głosem tych, którzy sami go nie posiadają?”). Piękne ilustracje i podnoszące na duchu refleksje sprawiają, że „Może” wzbogaci niejedną kolekcję dużych ilustrowanych książek dla dzieci."

   Allison Tran, Mission Viejo Library, CA

   "Mała dziewczynka odkrywa możliwości, które drzemią w każdym z nas: „Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tu jesteś?” - pyta narrator. „Nikogo takiego jak ty jeszcze tu nie było i nigdy nikt taki jak ty już się tu nie pojawi. Może stworzysz coś, czego jeszcze nikt nie widział? Może jesteś tu, aby zanieść światło w miejsca, w których zbyt długo panowała ciemność?”. Napisana prostym językiem, bez rymów, książka zachęca czytelnika do podążania za głosem serca i odkrywania w sobie sił do osiągnięcia tego, czego tylko zapragnie. Barwne i precyzyjne ilustracje już od początku książki bawią się skalą - główna bohaterka przygląda się górze (a może lodowcowi) w swoich dłoniach. Przerośnięte rośliny i zwierzęta symbolizują to, co z założenia niewykonalne - podkreślając przesłanie książki, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ta niepozorna książka, której główne pytanie zachęci dzieci do sięgania po marzenia, pokazuje również, że na drodze do ich spełnienia nie obędzie się bez potknięć i błędów, ale wewnętrzna magia każdego z nas pozwoli je przezwyciężyć."

   Lauren Davis, Happily Ever Elephants

   9788366633117
   4 Items

   Data sheet

   Cover
   Hardback

   Specific References

   You might also like

   Prev
   Next

   Reviews Reviews (0)

   Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
   Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku

   Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku

   £15.25
   Tax Included