Rekin nudojad - Czytam Sobie - Poziom 1

Rekin nudojad - Czytam Sobie - Poziom 1

Autor: Rafał Witek

Zobacz również: Czytanie poziomowe.

Read moreShow less
£4.50 (VAT incl.)
In Stock 7 Items
Reference:
9788327670311
Love0
Dodaj do listy życzeń
You may also like
Description

Rekin nudojad - Czytam Sobie - Poziom 1

Książki z serii Czytam sobie zostały opracowane na podstawie zaleceń metodyków.

Rekin Nudojad to niezły wesołek. Ma wielki apetyt nie tylko na flaki z olejem, ale przede wszystkim na gry i zabawy. Pewnego dnia tak się nudził, że postanowił popłynąć do starego wraku. Niestety, wpadł w niezłe kłopoty. Na szczęście krab ratunkowy był w pobliżu i wszystko skończyło się dobrze. Przeczytaj sam te niezwykłą historię! „Rekin Nudojad” to pierwszy poziom nauki czytania w ramach serii Czytam sobie. 

Dzięki tej książce twoje dziecko będzie mogło poćwiczyć głoskowanie, a krótkie zdania zawierające 23 podstawowe głoski ułatwią mu samodzielne przeczytanie opowiadania o rekinie nudojadzie. W książce jest około 150 - 200 wyrazów, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla dzieci uczących się składać słowa. Bardzo duża czcionka użyta w książkach „Czytam sobie” z poziomu pierwszego również pomaga początkującym czytelnikom w lekturze.  

Autorem tekstu jest Rafał Witek: pisarz i poeta, twórca czytanek i materiałów do edukacji wczesnoszkolnej. „Rekina Nudojada” zilustrowała Joanna Rusinek – m.in. autorka ilustracji do książki „Mały Chopin”, która ukazała się w kilkunastu krajach. 

Miękka oprawa, 32 strony, wiek 5-7 lat, format 14.5cm x 18.5cm

Read moreShow less
Product Details
9788327670311

Data sheet

Cover
Paperback
Level
Poziom 1

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Customers who bought this product also bought:
I can read with my eyes shut, Polish edition I can read with my eyes shut, Polish edition I can read with my eyes shut, Polish edition
Love
Out-of-StockSold out
Media rodzina
Reference: 9788380084308
£6.00 (VAT incl.)
I can read with my eyes shut, Polish edition, Dr. Seuss Polish translation by Stanisław Barańczak, English text at the end of the book See also: Dr. Seuss 
Love

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Utwórz konto, żeby używać listę życzeń

Sign in