Czerwony kapturek. Ty decydujesz

Czerwony kapturek. Ty decydujesz

Ty decydujesz! to nowa na polskim rynku wydawniczym seria bajek wielokrotnego wyboru, zwanych też paragrafowymi. Jedna bajka może mieć aż pięć alternatywnych zakończeń i 21 możliwych wersji fabuły.

Zobacz również: Bajki i opowiadania

Read moreShow less
£9.00 (VAT incl.)
Out-of-Stock
Notify me when available
Reference:
9788327671622
Love0
Dodaj do listy życzeń
You may also like
Description

Czerwony kapturek. Ty decydujesz

Jak wyglądałaby bajka o Czerwonym Kapturku, gdyby została napisana dziś? Właśnie tak! Dynamiczna, pełna zwrotów akcja; współczesny język, grafika i realia, a przede wszystkim: interaktywna konstrukcja książki przypominająca grę.

Dziecko wciela się w główną postać z bajki, czyli Czerwonego Kapturka. Na każdej stronie ma do podjęcia decyzję, na przykład: zawiozę babci ciasto czy sam je zjem? Gdy zobaczę wilka, podzielę się z nim smakołykiem, czy ucieknę itd. Tym wyborom są przypisane odpowiednie ikony, które przenoszą czytelnika do różnych miejsc w książce, oznaczonych za pomocą specjalnych zakładek (indeksów). W ten sposób czytelnik staje się współautorem opowieści, a zmieniając decyzje przy kolejnej lekturze, kreuje inną opowieść! Dzięki temu jedna bajka może mieć aż pięć alternatywnych zakończeń i 21 możliwych wersji fabuły.

Ty decydujesz! to nowa na polskim rynku wydawniczym seria bajek wielokrotnego wyboru, zwanych też paragrafowymi. Nowocześnie przedstawione opowieści zapoznają dzieci z klasyką, ale w atrakcyjny dla nich sposób. Przy okazji rozwijają wyobraźnię, pomagają w zrozumieniu konsekwencji wynikających z różnych wyborów i zaspokajają potrzebę podejmowania decyzji. Dzieci przy lekturze się nie nudzą, ponieważ rozbudowane ilustracje i konieczność podejmowania decyzji skutecznie angażują ich uwagę. To książki do wspólnego czytania, przy których nie będą się nudzić nawet opiekunowie, bo za każdym razem można wyczarować inną opowieść! Bajki z serii Ty decydujesz idealnie sprawdzą się jako prezent dla przedszkolaków. Są też niezastąpione w podróży, gdy trzeba ograniczyć bagaż, a jednocześnie zapewnić dziecku rozrywkę.

Read moreShow less
Product Details
9788327671622

Data sheet

Cover
Hardback
Age
5+
Number of pages
16

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Customers who bought this product also bought:
Wielka księga małego Polaka Wielka księga małego Polaka
Love
Out-of-StockSold out
MAC Edukacja
Reference: 9788381083171
£6.25 (VAT incl.)
Wielka księga małego Polaka  Autor: Joanna Bachanek Zobacz również: Poznaję Polskę
Love
Gucio się wstydzi Gucio się wstydzi Gucio się wstydzi
Love
Debit
Reference: 9788380577343
£4.00 (VAT incl.)
Gucio się wstydzi, seria: Uczucia Gucia  Autor: Aurelie Chien Chow Chine Zobacz również: Książki o emocjach, Dla najmłodszych
Love

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Utwórz konto, żeby używać listę życzeń

Sign in