Program partnerski Czytam i mówię po polsku (Referral program)

Zapraszamy do udziału w programie partnerskim Czytam i mówię po polsku, który pomoże wam zachęcać uczniów do regularnego czytania w domu, a także pomoże waszej szkole w zgromadzeniu książek do szkolnej biblioteki za darmo. 

Jak to działa? 

Każdy, kto przyłączy się do programu partnerskiego, otrzyma unikalny link do naszej księgarni, dzięki któremu rozpoznamy, że link należy do ciebie. 

Za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu przez link partnerski, szkoła otrzyma prowizję  10% od zakupów klienta, którą możesz potem wykorzystać na zakup książek w naszej księgarni. 

Jakie korzyści mamy z programu partnerskiego? 

Każda szkoła, która przyłączy się do programu, będzie otrzymywać prowizję od zakupów dokonanych przez link partnerski. Prowizja wynosi 10% od każdego zamówienia netto bez kosztu przesyłki i będzie wypłacona w książkach.

Na przykład 

Zakupy przez link partnerski  Prowizja dla szkoły (w książkach)
£10 £1
£50 £5
£100 £10
£200 £20
£500 £50
£1000 £100

Nie ma limitu dla otrzymanej prowizji, jeśli szkoła przez link partnerski wygeneruje zakupy o wartości £10,000, to dostanie £1000 w książkach. 

Promując link partnerski wspierasz też regularne dzieci czytanie w domu, a wiemy z doświadczenia jak ważny jest kontakt z książką poza zajęciami w polskiej szkole. 

Jak i kiedy można wypłacić prowizję? 

Prowizja będzie naliczona od zakupów dokonanych przez nowych klientów, którzy zarejestrowali się (otworzyli nowe konto) w księgarni przez link partnerski szkoły.  

Jeśli rodzic już jest klientem księgarni, ale chce żeby jego zakupy wspierały szkołę, musi od nowa dokonać procesu rejestracji lub założyć nowe konto.

Prowizję od zamówień można wymienić na książki w naszej księgarni. 

Nie wypłacamy prowizji pieniężnych dla żadnego klienta. 

Książki uzyskane z programu partnerskiego szkoła może wykorzystać zgodnie z własnym zapotrzebowaniem, np. aby zasilić szkolną bibliotekę lub aby podarować uczniom jako nagrody. 

Prowizje naliczane są od każdego prawidłowo złożonego i opłaconego zamówienia. Partner księgarni otrzyma też email z informacją o zakupach dokonanych przez jego link.

Kto może się przyłączyć? 

Do programu partnerskiego może przyłączyć się każdy, kto posiada konto klienta hurtowego w naszej księgarni (zazwyczaj polskie szkoły sobotnie). Jeśli chcesz otrzymać status klienta hurtowego napisz do nas info@czytamimowiepopolsku.com

Jeśli w jednej szkole dwie lub więcej osób mają konta hurtowe, prowizja z tych kont nie sumuje się, tzn. należy zdecydować, którego konta hurtowego chcecie używać do programu partnerskiego. 

Jak zostać partnerem w programie partnerskim? 

Jeśli masz konto hurtowe, zaloguj się do swojego konta, i kliknij na ikonę ‘Referral program'.

Uzyskasz dostęp do linku partnerskiego i baneru. 

Skopiuj link partnerski i pobierz baner. Umieść baner na swojej stronie internetowej w widocznym miejscu oraz dodaj do niego swój link partnerski. 

Teraz możesz podzielić się linkiem z rodzicami i korzystać z darmowych książek dla Twojej szkoły. 

Aby uzyskać jak największe korzyści z programu partnerskiego, regularnie udostępniaj informacje o korzyściach dla szkoły. 

Prowizję zgromadzoną na koncie możesz zobaczyć w zakładce 'My Rewards' i możesz wykorzystać ją do zakupów w księgarni. 

Zapraszamy!