Click for more products.
No products were found.

Nie krokodyluj! O drodze Ludwika Zamenhofa do jezyka esperanto

Nie krokodyluj! O drodze Ludwika Zamenhofa do jezyka esperanto

Seria: Nieprzeciętni

Autor: Anna Frączek

Zobacz również: Czytam po polskuLiteratura młodzieżowa

Read moreShow less
£8.25 (VAT incl.)
In Stock 3 Items
Reference:
9788382082371
You may also like
Description

Literacka biografia Ludwika Zamenhofa.

W wielokulturowym Białymstoku, gdzie urodził się i mieszkał mały Ludwik, panował niezły językowy galimatias. Zafascynowany mieszanką języków i biblijną opowieścią o wieży Babel chłopiec wymarzył sobie język, którym posługiwaliby się ludzie na całym świecie. Tak powstało esperanto.

Ludwik Zamenhof, okulista, który stworzył ten sztuczny język międzynarodowy i wydał podręcznik do jego nauki, został ośmiokrotnie nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. Dziś znany jest na całej kuli ziemskiej, a esperanto stało się najbardziej rozpowszechnionym międzynarodowym językiem pomocniczym.

Read moreShow less
Product Details
9788382082371

Data sheet

Cover
Hardback

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Customers who bought this product also bought:
Mała kurka
Reference: 9788362745579
£10.00 (VAT incl.)
Bestia z pałacu Buckingham Autor: David Walliams Zobacz również: Książki dwujęzyczne, Literatura młodzieżowa, Czytam po polsku
Media rodzina
Reference: 9788372782045
£6.00 (VAT incl.)
Nazywam się Albert Einstein Autor: Lluís Cugota Seria: Nazywam się... Zobacz również: Czytam po polsku, 
Out-of-StockSold out
Media rodzina
Reference: 9788380084315
£6.00 (VAT incl.)
0 1 2 3 4 1  Review(s)
And to Think That I Saw It on Mulberry Street, Dr. Seuss Polish translation by Stanisław Barańczak, English text at the end of the book  See also: Dr. Seuss 

Menu

Store Reviews

Settings