- New


Polish online bookstore in the UK
Polish online bookstore in the UK
Kocie ścieżki. Wielka Brytania
Zobacz również: Czytam po polsku, Książki o zwierzętach
over £100 (UK)
(order by 12pm)
Shipping to USA and Canada from £16.
Archibald Fluffington, elegancki kot z londyńską manierą i błyskiem w oku, zabiera nas w podróż po Wielkiej Brytanii – kraju mgieł, deszczu, herbaty o piątej po południu i fascynujących kontrastów.
Od gwarnej metropolii Londynu, przez urokliwe miasteczka Kornwalii, aż po surowe wrzosowiska Szkocji – Archibald przemierza wyspy, tropiąc ciekawostki, historie i miejsca, które nie znalazłyby się w typowym przewodniku. Zagląda do księgarń pachnących przeszłością i wspaniałymi historiami, odwiedza tajemnicze zamki i wędruje śladami literackich duchów – od Sherlocka Holmesa po Harry’ego Pottera. Kocie ścieżki.
Wielka Brytania to pełna ciepła i humoru opowieść o kraju, gdzie przeszłość spotyka się z nowoczesnością, a koty – jak zawsze – wiedzą więcej, niż mówią.
Dla dzieci i dorosłych, którzy kochają podróże, koty i dobre historie.
Dotychczas w serii ukazały się: Kocie ścieżki. Japonia i Kocie ścieżki. Skandynawia i Finlandia.
Reviews (0)