Filter By

Availability

Availability

Cover

Cover

Price

Price

  • £1.00 - £259.00

Pierwsze czytanki

Kolekcja „Pierwsze Czytanki” to pełne przygód historyjki oraz kolorowe atrakcyjne ilustracje dla dzieci, które rozpoczynają naukę czytania po polsku

Proste, nieskomplikowane zdania, duże litery z pewnością zachęcą dzieci do samodzielnego przeczytania książeczki. 

Seria podzielona jest na 4 poziomy według stopnia zaawansowania w czytaniu. Poziom trudności dostosowany do wieku dziecka i ułatwia zrozumienie treści. Stopniowo wprowadzane są zdania złożone, dwuznaki, samogoski ą i ę, krótkie dialogi, polska ortografia i pisownia trudniejszych wyrazów.  Popularni bohaterowie jak Shrek czy Dzieciak Rządzi zachęcą do lektury i dodatkową zmotywują do czytania po polsku dla przyjemności.

Czytanie poziomowe to doskonałe rozwiązania w nauce czytania po polsku przez dzieci dwujęzyczne. Aby zachecić dziecko do czytania należy stopniować trudności i dostosowywać poziom czytanych tekstów do poziomu językowego dziecka. Seria „Pierwsze czytanki” idealnie się tutaj sprawdzi.

Polecamy również inne serie do czytania poziomowego:

Inne sprawdzone metody pomocne w nauce czytania i mówienia po polsku

Nasza księgarnia internetowa przetestowała wiele materiałów i książek. Na podstawie współpracy z polskimi szkołami polonijnymi, logopedami i specjalistami stworzyliśmy unikalną ofertę dostosowaną specjalnie do potrzeb dzieci dwujęzycznych, które uczą się języka polskiego poza granicami Polski.

Znajdziesz u nas:

  • Mówię po polsku - pomoce logopedyczne dla dzieci w różnym wieku (dla dwulatka, trzylatka, czterolatka, pięciolatka, sześciolatka i dla starszych dzieci)
  • Zabawa po polsku - gry i zabawy, które w przyjemny sposób zachęcą do używania języka polskiego 
  • Nauka czytania – książki dla dzieci, które zaczynają przygodę czytelniczą z językiem polskim
  • Książki dwujęzyczne – To pozycje  znane ze szkoły lub z biblioteki angielskiej, które są bardzo popularne wśród angielskich dzieci, a ich polskie tłumaczenia przyciągają uwagę dzieci dwujęzycznych i zachęcają je do czytania po polsku.

Pierwsze czytanki

There are 18 products.

Showing 1-18 of 18 item(s)

Active filters