Wisdom Publishers

Opinie o sklepie

Brak opinii

Piękna nasza Poska cała - czytanka kl. IV Zobacz większe

Piękna nasza Poska cała - czytanka kl. IV

Nowy produkt

Piękna nasza Poska cała - czytanka kl. IV

Więcej szczegółów

£17.49 brutto

Dodaj do listy życzeń

56 szt. w magazynie

  Podręcznik dla kl.IV zamyka proces nauczania początkowego w szkołach polonijnych. Dziecko uporało się już z trudnościami w technikach czytania i pisania, i osiągnęło większą pewność w praktycznym posługiwaniu się językiem polskim. Mając na względzie wartość poznawczą i wychowawczą,
  podręcznik "Piękna nasza Polska cała" uwzględnia:

  - relacje między człowiekiem a przyrodą

  - relacje międzyludzkie, bliskie dziecku / rodzina, szkoła, pierwsze przyjaźnie, dobre maniery, różnorodność kultur i tradycji

  - pomoc w zrozumieniu "kim jestem" - tu i teraz, jako obywatel Stanów Zjednoczonych Ameryki i "stamtąd "- ze swymi korzeniami głęboko tkwiącymi w ponad tysiącletniej tradycji historycznej Polski.

  - rozwijanie w dziecku zainteresowania Polską , wybitnymi Polakami, historią, sztuką, walorami turystycznymi , co ma zachęcić do zwiedzania Polski i Europy i podniesć w dziecku wartość jego tożsamości narodowej.

  Podręcznik posiada podział na okresy miesięczne i bloki tygodniowe. Teksty czytanek pozostają jeszcze na etapie baśni, legend i barwnych opowiadań.
  Mają dużą wartość poznawczą i wychowawczą i są przejrzystym drogowskazem w życiu młodego człowieka, za którego przyszłość jesteśmy wspólnie odpowiedzialni. Bogactwo ilustracji i obrazów sprawia, że ocena podręcznika przez dzieci jest bardzo wysoka, a i rodzice, i dziadkowie chętnie go czytają.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Piękna nasza Poska cała - czytanka kl. IV

Piękna nasza Poska cała - czytanka kl. IV

Piękna nasza Poska cała - czytanka kl. IV

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 książek tego samego wydawnictwa:

Najczęściej kupowane

Nowe książki

PayPal