WIR

Opinie o sklepie

Brak opinii

Zabawy Tutusia - Z Babcią i Dziadkiem Zobacz większe

Zabawy Tutusia - Z Babcią i Dziadkiem

Nowy produkt

Zabawy Tutusia - Z Babcią i Dziadkiem

Więcej szczegółów

£6.49 brutto

Dodaj do listy życzeń

2 szt. w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

  Autorki: Elżbieta Ławczys, Faustyna Mounis

  Ilustratorzy: Aleksandra Piórek, Małgorzata Janisz, Elżbieta Kosakowska, Jonasz Ulatowski

   

  ZABAWY TUTUSIA to wyjątkowy zestaw edukacyjny wspomagający rozwój mowy, przeznaczony dla dzieci od 1 do 3 roku życia. W pudełku znajdują się książeczki i karty do zabaw z maluchem. Starannie dobrane, proste teksty oraz barwne ilustracje młodych grafików zapewniają atrakcyjną i wartościową publikację dla najmłodszych. Całość została opracowana przez specjalistów w dziedzinie psychologii i logopedii.


  ZABAWY TUTUSIA są częścią programu „Zaczynamy od zabawy” (www.od-zabawy.pl), którego celem jest wspomaganie rozwoju dziecka i pogłębianie jego relacji z osobą dorosłą poprzez wspólną, radosną zabawę.

  W skład „Zabaw Tutusia” wchodzą książeczki o przygodach Jasia i Tutusia, perypetiach Hipopotama Niezdarka i Motylka Miłka, życiu rodzinnym w domu Oli i Kuby, a ponadto komiks o bocianie i żabie, rozmówki – Ploteczki Łyżeczki i Szczoteczki, Świat pieska Łatka i kotka Łapka, pomysł na zabawę paluszkowo-ruchową dziecka z dorosłym oraz karty z prostymi układankami lub zabawami, wymagającymi aktywności małego dziecka.

  Poszczególne historie skonstruowane zostały w sposób pozwalający dziecku kształtować różne funkcje poznawcze, językowe, emocjonalne i społeczne. Bohaterowie opowieści przeżywają sytuacje z życia codziennego znane każdemu dziecku. Uczą jak przeżywać radości, rozwiązywać kłopoty oraz radzić sobie z różnymi emocjami. Książeczki budują radosny obraz świata, kształtują poczucie humoru dziecka oraz wzmacniają pozytywne wartości. Przedstawione na kartach propozycje zabaw pozwalają na naturalne - wesołe i przyjemne wprowadzenie dziecka w świat języka i nauki.

  Seria opiera się na pomyśle pokazania tych samych postaci w różnorodnych sytuacjach. Każde pudełko posiada tytuł, który jest równocześnie tematem przewodnim całej jego zawartości.

  Pytanie „Gdzie?" jest jednym z ulubionych pytań dziecięcych. Szukanie, chowanie, zabawa w „a kuku" jest dla dziecka ogromna radością. A jednym z największych jego odkryć jest to, że to, czego się nie widzi może istnieć. Dlatego autorki zdecydowały się zatytułować pudełko Zabaw Tutusia: "Gdzie jesteś?"

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zabawy Tutusia - Z Babcią i Dziadkiem

Zabawy Tutusia - Z Babcią i Dziadkiem

Zabawy Tutusia - Z Babcią i Dziadkiem

Produkty powiązane

30 książek tego samego wydawnictwa:

Najczęściej kupowane

Nowe książki

PayPal