Olesiejuk

Opinie o sklepie

Brak opinii

Pulpet i Prudencja - Smocze Pogotowie Przygodowe CD Zobacz większe

Pulpet i Prudencja - Smocze Pogotowie Przygodowe - CD

Nowy produkt

Czas nagrania 3h 10 min

Czyta: Krzysztof Tyniec

Więcej szczegółów

£7.65 brutto

Dodaj do listy życzeń

3 szt. w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

  Posłuchajcie kolejnych smoczych przygód. Jeśli polubiliście audiobooki o rodzinie Fisiów, w których głównym bohaterem był sympatyczny Pompon, z pewnością przypadnie Wam do gustu kolejna odsłona serii, w której Joanna Olech przedstawia czytelnikom i słuchaczom dzieci Pompona.
  Psotny, uroczy stworek ożenił się i urodziły mu się bliźniaki: Pulpet i Prudencja. Nie tylko Fisiowie zaakceptowali codzienną obecność smoków. Smoczątka chodzą do szkoły i uczą się razem z ludzkimi dziećmi. Właściwie nikt już nawet nie dziwi się temu. To prawda, mają inny kolor skóry i wyglądają zupełnie inaczej niż pozostali uczniowie, ale zarówno Pulpet, jak i Prudencja są niezwykle sympatyczni.
  Posłuchajcie o tym i o wspaniałej wyprawie do Transylwanii, w którą Prudencja i Pulpet wyruszyli, aby odnaleźć swoich przodków. To wesoła, pełna przygód opowieść.

  Nagranie zainteresuje cała rodzinę i sprawi, że zarówno dzieci, jak i dorośli słuchacze będą śmiać się do rozpuku i zastanawiać, co też jeszcze może się przytrafić smoczym bohaterom.


  Audiobook „Pulpet i Prudencja”, podobnie jak wcześniejsze części cyklu, ukazał się w znakomitej interpretacji Krzysztofa Tyńca.

  Czas nagrania 3h 10 min

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pulpet i Prudencja - Smocze Pogotowie Przygodowe - CD

Pulpet i Prudencja - Smocze Pogotowie Przygodowe - CD

Czas nagrania 3h 10 min

Czyta: Krzysztof Tyniec

Produkty powiązane

30 książek tego samego wydawnictwa:

Najczęściej kupowane

Promocje

Nowe książki

PayPal