Harmonia

Opinie o sklepie

Brak opinii

Historyjki obrazkowo - zdaniowe z pytaniami Zobacz większe

Historyjki obrazkowo - zdaniowe z pytaniami

Nowy produkt

Historyjki obrazkowo - zdaniowe z pytaniami

Więcej szczegółów

£8.13 brutto

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  Małgorzata Barańska

   

  HISTORYJKI OBRAZKOWO-ZDANIOWE Z PYTANIAMI

   

  Zestaw zawiera dwadzieścia jeden historyjek obrazkowych. Każda historyjka składa się z trzech obrazków przedstawiających kolejne etapy jednego zdarzenia. Głównymi bohaterami tych wydarzeń są przede wszystkim dzieci. Pod każdym obrazkiem zapisano pytanie związane z jego treścią, a odpowiedzi na te pytania podano na osobnych paskach.

   

  Historyjki podzielono ze względu na stopień trudności na trzy poziomy, po siedem historyjek w każdym poziomie. Różnica w poziomie trudności polega przede wszystkim na długości pytań i odpowiedzi, a także budowie wyrazów.

   

  Dziecko – pracując z pomocą dorosłego lub pod jego kontrolą – powinno przyjrzeć się uważnie wszystkim trzem obrazkom należącym do jednej historyjki, a następnie ułożyć je w odpowiedniej kolejności. Następnie powinno przeczytać pytania i dobrać do nich odpowiedzi. Ułożone historyjki nauczyciel może wykorzystać do ćwiczeń w czytaniu, rozwijaniu mowy czynnej, a zwłaszcza umiejętności mówienia zdaniami, opowiadania.

   

  Historyjki obrazkowo-zdaniowe z pytaniami przeznaczone są dla dzieci 6-letnich (a nawet młodszych), które rozpoczęły już naukę czytania. Mogą służyć również dzieciom starszym. Historyjki mogą być pomocą dydaktyczną do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych czy rewalidacyjnych, prowadzonych zarówno indywidualnie, jak i z kilkorgiem dzieci. Maluchy mogą układać je również w domu, bawiąc się z rodzicami.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Historyjki obrazkowo - zdaniowe z pytaniami

Historyjki obrazkowo - zdaniowe z pytaniami

Historyjki obrazkowo - zdaniowe z pytaniami

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 książek tego samego wydawnictwa:

Najczęściej kupowane

Nowe książki

PayPal