Harmonia

Opinie o sklepie

Brak opinii

3-ELEMENTOWE HISTORYJKI OBRAZKOWE Zobacz większe

3-ELEMENTOWE HISTORYJKI OBRAZKOWE

Nowy produkt

3-ELEMENTOWE HISTORYJKI OBRAZKOWE

Więcej szczegółów

£8.39 brutto

Dodaj do listy życzeń

5 szt. w magazynie

  3-ELEMENTOWE HISTORYJKI OBRAZKOWE

   

  Są to materiały edukacyjne dla dzieci najmłodszych. Każda historyjka składa się z 3 obrazków, które dziecko ma ułożyć w odpowiedniej kolejności i włożyć do plastykowych kieszonek.

  Układanie obrazków każde dziecko będzie postrzegało jako dobrą zabawę. Rozbudzona ciekawość i chęć poznania dalszej części historyjki będą motywowały do wykonania zadania. Największą zachętą będzie jednak końcowy efekt – duża ilustracja, która powstanie po odwróceniu poprawnie ułożonych obrazków.

  Historyjki przede wszystkim uczą myślenia przyczynowo-skutkowego. Aby ułożyć obrazki w poprawnej kolejności dziecko musi uruchomić procesy myślowe: porównywanie, analizowanie, wnioskowanie. Musi dostrzec szczegóły występujące na poszczególnych obrazkach, porównać je, określić, czy są takie same, różne, czy podobne. Uczy się więc spostrzegawczości. Odpowiadając na pytania dorosłych lub samodzielnie opowiadając o tym, co przedstawia dany obrazek lub co wydarzyło się w całej historyjce, rozwija mowę, wzbogaca słownictwo. Wyobrażając sobie przedstawioną sytuację lub wymyślając własną wersję wydarzeń opartą na jednym obrazku, rozwija wyobraźnię.

  Część historyjek dodatkowo ułatwi dziecku poznanie pewnych procesów mających miejsce w przyrodzie (np. jak gąsienica przeistacza się w motyla) i nauczy zachowania w niektórych sytuacjach (np. dbania o czystość środowiska, bezpieczeństwa na drogach). Pomoże również poznać niektóre zawody (np. strażak) i efekty ludzkiej pracy (np. miód, mleko).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

3-ELEMENTOWE HISTORYJKI OBRAZKOWE

3-ELEMENTOWE HISTORYJKI OBRAZKOWE

3-ELEMENTOWE HISTORYJKI OBRAZKOWE

Produkty powiązane

30 książek tego samego wydawnictwa:

Najczęściej kupowane

Promocje

Nowe książki

PayPal