Greg

Opinie o sklepie

Brak opinii

Tajemny świat przyrody Zobacz większe

Tajemny świat przyrody

Nowy produkt

- kolorowanki rozbudzające kreatywność,

- relaksujące i wyciszające,

- skuteczna metoda antystresowa

Więcej szczegółów

£3.50 brutto

Dodaj do listy życzeń

5 szt. w magazynie

    Rysowanie i kolorowanie to nie tylko uwielbiana forma rozrywki, stało się doskonałym narzędziem terapeutycznym dla potrzebujących chwili odpoczynku i relaksu w codziennym życiu. Narzędziem terapii stały się zbiory ilustracji do pokolorowania. Polecane są zarówno dla dorosłych, poszukujących inspirującego wyciszenia, jak również dla dzieci i młodzieży. Uczą bowiem systematyczności, dokładności, skupienia się na jednej czynności przez długi czas.

    Kolorowanie ma także wpływ na rozwój kreatywnego, twórczego myślenia - dlatego też polecamy zbiory kolorowanek jako dostępną dla każdego formę odpoczynku, uspokojenia emocji oraz sposób na twórczą inspirację. Tajemny świat przyrody idealnie się do tego nadaje - to motywy roślinne i zwierzęce, dzięki którym można przenieść się w świat pełen tajemnic i magii.

    Po skończonej pracy można łatwo wyrwać kartkę, oprawić lub podarować komuś bliskiemu - pozwala na to specjalna oprawa. Okładka pokryta jest specjalnym, trwałym lakierem odpornym na zarysowania, dzięki temu możesz mieć swoją książkę zawsze przy sobie.

    Miękka oprawa, 96 stron, wymiary 23cm x 23cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tajemny świat przyrody

Tajemny świat przyrody

- kolorowanki rozbudzające kreatywność,

- relaksujące i wyciszające,

- skuteczna metoda antystresowa

Produkty powiązane

30 książek tego samego wydawnictwa:

Najczęściej kupowane

Promocje

Nowe książki

PayPal