Egmont

Opinie o sklepie

Brak opinii

Elementarz współczesny - czytam sobie Zobacz większe

Elementarz współczesny - czytam sobie

Nowy produkt

Twarda oprawa, 160 stron, wiek 5-7 lat

Więcej szczegółów

£13.83 brutto

Dodaj do listy życzeń

2 szt. w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

  Elementarz współczesny to nowoczesna nauka czytania w klasycznej, sprawdzonej od pokoleń formie elementarza oraz nauka pisania.

  Współczesny w formie

  – przejrzysty, nowoczesny, czytelny

  Współczesny w przekazie

  – pokazuje świat, jaki otacza nas dziś

  Współczesny metodologicznie

  Opracowany zgodnie z najnowszymi odkryciami pedagogiki i psychologii rozwojowej

  Wszystkie wyrazy i teksty na każdej stronie zbudowane są tylko z tych liter, które na danym etapie zostały zaprezentowane w „Elementarzu”. Dlaczego? Aby dziecko mogło od początku doświadczać tego, że poznaje litery po coś – po to, aby samo mogło czytać i pisać. Nauka czytania i pisania bowiem to droga do odkrywania i nadawania znaczeń. To droga do odkrywania i zmieniania świata.

  Piszę sobie

  Dziś już o tym rzadko pamiętamy, ale przecież by powstały książki, człowiek musiał najpierw nauczyć się pisać. Potrzeba zapisania myśli była motywacją do stworzenia alfabetu. Ta potrzeba jest wciąż w każdym dziecku. Do „Elementarza współczesnego” dołączony jest zeszyt do ćwiczeń grafomotorycznych i nauki pisania liter, wyrazów i zdań. Uczymy dzieci pisać przede wszystkim po to, by miały narzędzie do wyrażania siebie. Począwszy od radości zapisania swojego imienia po opisanie swoich uczuć i doświadczeń – by mogły podzielić się tym z innymi.

  Znani i lubiani z serii „Czytam sobie”

  Do nauki czytania zapraszają znani i lubiani bohaterowie książek z serii ‘Czytam sobie”, której zaufało już ponad milion rodziców. W jej powstanie zaangażowani zostali wybitni współcześni polscy pisarze: Grzegorz Kasdepke, Wojciech Widłak, Zofia Stanecka, Ewa Nowak, Joanna Olech, Łukasz Orbitowski, Marcin Baran czy Małgorzata Strzałkowska i uznani ilustratorzy: Dorota Łoskot-Cichocka, Joanna Rusinek, Daniel d’Latour Emilia Dziubak i Marcin Bruchnalski.

  Twarda oprawa, 160 stron, wiek 5-7 lat

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Elementarz współczesny - czytam sobie

Elementarz współczesny - czytam sobie

Twarda oprawa, 160 stron, wiek 5-7 lat

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 książek tego samego wydawnictwa:

Najczęściej kupowane

Promocje

Nowe książki

PayPal